Hakkımızda

AS PLUS, 2009 yılından bu yana faaliyet gösterdiği ‘‘İple Erişim Hizmetleri’’ alanında, gerçekleştirmiş olduğu birçok proje sayesinde edindiği bilgi, birikim ve deneyimler ile müşterileri için öncelikli tercih edilecek bir çözüm ortağı olmayı kendisine ilke edinmiştir.

AS PLUS ekipleri, uluslararası IRATA / SPRAT belgelerine sahip uzman ve deneyimli ekiplerden oluşmaktadır. Sorunu kaynağında tespit ederek sizlere en uygun ve hızlı çözümleri sunar. Ekipler, erişim zorluğu çekilen tüm yapılarda (yüksek yapılar, endüstriyel tesisler, stadyumlar, yamaçlar, enerji tesisleri vb.) iple erişim metodlarını kullanarak, istenilen hizmeti eksiksiz yerine getirebilecek kabiliyete sahiptir. Çalışmalar sırasında ise güvenlik esastır.

Biz Kimiz?

2009 yılından bu yana faaliyet gösterdiğimiz ‘‘İple Erişim Hizmetleri’’ alanında, gerçekleştirmiş olduğumuz birçok proje sayesinde edindiğimiz bilgi, birikim ve deneyimler ile müşterilerimiz için öncelikli tercih edilecek bir çözüm ortağı olmayı kendimize ilke edindik.
Ekiplerimiz, uluslararası IRATA / SPRAT belgelerine sahip uzman ve deneyimli ekiplerden oluşmaktadır. Sorunu kaynağında tespit ederek sizlere en uygun ve hızlı çözümleri sunar. Ekiplerimiz, erişim zorluğu çekilen tüm yapılarda (yüksek yapılar, yamaçlar, endüstriyel tesisler, enerji tesisleri, sahne ve stadyumlar vb.) iple erişim metotlarını kullanarak, istenilen hizmeti eksiksiz yerine getirebilecek kabiliyete sahiptir. Çalışmalarımız sırasında ise güvenlik esastır.

 

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda, dokunduğumuz her projede fark yaratıp, kendi sektörümüzde aranan ve tercih edilen firma olmaktır.

Misyonumuz

Uzmanlaştığımız tüm hizmetlerde, güvenilir, çalışan ve müşteri odaklı, kaliteli hizmet veren, çalışan ve müşteri güvenliğini ön planda tutan, insan haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli çalışan yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluşuz.

Şirket Politikamız

Çağdaş anlayışla kaliteden ödün vermeden proje ve sözleşmelere uygun hareket etmek, mevzuatlara ve yasalara uygun çalışmak, müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olmasını sağlamak ve verdiğimiz hizmet ile aranılan, başarılı ve güvenilir bir kurum olmak şirket politikamızdır.